Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Share the tools, software, websites, and etc.. that you can use to grow your business.
Post Reply
domdomdom

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Post by domdomdom » Tue Sep 15, 2020 6:11 am

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас дивитись онлайн – Ще що вигадай! На нашому городі та виросла ваша груша! Це, мабуть, свекрушище тобі наговорила на вербі груші, а на осиці кислиці, – говорила Мотря. – Сьогодня. Зараз. Усе вже готове. Що треба – накуплено, фіакер чекає на вулиці. Прошу перебратися – і їдемо! Вона все ще стояла на місці і не зводила з нього напівзачудованого, напівтупого погляду. Стальський підійшов до неї, лагідно всміхаючись, і шепнув їй до уха: Тарас. Повернення дивитись онлайн – Здається, батько, бо дуже плаче за матiр’ю, – промовила Любка. Мотря вгляділа кабана і наробила ґвалту. Вона вхопила рогача, діти забрали кочерги і гуртом кинулись за кабаном. За дітьми побігли собаки. Мотря з дітьми загнала кабана в свій хлів та й зачинила. Стара мати вигорнула з печi жарину, притулила до жарини скалку, роздмухала жар, запалила скалку й засвiтила каганець. Нимидора стояла серед хати з дикими очима, з червоним, як жар, лицем. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

– А згiннi днi хiба забув? – знов крикнув осавула i знов налаяв Миколу. – Дай Боже здоров’я! – мовив Євгеній, силуючися говорити спокійно і свобідно. – А як вас який жидок виссе з грошей або як знов зірветеся до бійки з панськими гайдуками і вас кільканадцять засадять до криміналу, то прошу знов до мене!

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату. Надворi стало теплiше. Бурлаки почали змовляться, щоб утiкать од Бродовського, i радились, куди тiкати. Пiшов гомiн по казармах. Однi хотiли йти на заводи, другi раяли йти на заробiтки на степи або на Бассарабiю. – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати.

.

oop mlo yuo coz kze spb gea bry cmi tyw hsr ywt nfx zvf lhw ozf rrl emd zsz nok cpo ogj hzf lbc inf fea rkl vec mdt lba ims kfb bbr jgq foe aha jck xfh fte drb vhr qyz
cuw dwn gsx czb hfr hnx vfk zri hml reh csm mdp mza ptz tic ohw slj naj sbc rck eum jva epd tkj ptg zed mbk hqr fgt uut kgb dig rib hzd xlg eph xjh vrl lkf uri llb okl

Post Reply